Blog Yazarak Para Kazanmak

Blog Yazaraka Para Kazanmak bu işlerle ilgilenen yada İnternet üzerinde iş yapmak isteyenlerin umudu. Ancak, Blog yazmaya başlamadan önce çok geniş kapsamlı düşünmek, ilgi alanını iyi derece de bulmak ve bu sayede kendinize kazanç kapısını sağlamanız gerekir. Plansız yapılan ve içerik girilmeye başlanan bir Blog, asla size kazanç sağlamaz. Blog yazmaya başlamadan önce, kesinlikle “ Güncel olan konular, insanların merakla bakacakları konular ve gündemde her açıdan yer bulan konulara yönelik genel bir Blog açılmalı.

“ Aslında burada önemli olan, Blog adı. Blog adını insanların aklında yer edecek, sayfanızı ziyaret eden insanların, tekrar ziyaret etmesini sağlayacağınız güzel Blog adlarını bulmanız gerekiyor. Blog sayfanız her açıdan Güncel olması gerekir. Güncellikten kastımız, “ Özgün İçeriklerin “ günlük düzenli olarak girilmesi en mantıklı sonucu almanızda büyük bir faydası olacaktır.

Özgün Makalelerle Blogu Güncel Tutun

Özgün Makale yazarak, sürekli sayfanızı Güncel bir duruma getirin. Blog sayfanızın “Endeks “ alması için, her gün düzenli olarak içerik girilmesi ve bu içeriklerin kesinlikle Özgün olması ilk kural olacak. Blog içerikleri eğer özgün ve düzenli olarak giriş yapılmazsa, bu açıdan Kazanç sağlamanız da asla mümkün olmayacak. Bunu düşünerek, kendinize en fayda sağlayacak Konuları seçin.

Google Aramalarında SEO Önemi

SEO bir Blog için en önemli olan kural. Eğer Blogunuz Google aramalarında ilk sıralarda çıkmaya başlamasında altın kural olarak geçer. SEO yapmak için Özgün Makale yazmak yetmez. Özgün makalelerle beraber “ Anahtar Kelimeler “ ve Google aramalarında ilk sıralarda çıkması için Konuları buna göre seçmelisiniz.