Blog Yazarlığından Ne Kadar Kazanılır

Blog Yazarlığı bazılarına göre kolay görünebilir. Yada kısa zamanda para kazanmaya başlarım diyenler de olabilir. Ama sağlam bir Blog sayfanız yoksa, kısa sürede değil, uzun zamanlar geçse de, para kazanmak sizin için hayal ötesine geçemez. Bu nedenle kesinlikle sağlam bir Blog sayfanızın olması gerekiyor. Bunun dışında kalan Sayfalarda, yazarlık yaparak para kazanmak söz konusu olamaz.Blog Yazarlığından güzel paralar kazananlar elbette var.

Ancak bu kişiler sayfalarını çok önceleri düşünerek hayata geçirmiş olanlardır. Bu kişiler dışında  sağlam paralar kazananlar zaten yoktur. İyi bir Blog sayfanız varsa, Google size güzel paralar kazandırır. Eğer özgünlük olarak sıkıntısı olmayan ve insanlara hitap eden bir Blog siteniz varsa, Google üzerinden birçok kaynaktan ciddi oranda para kazanmak sizin için hayal olmaktan çıkar.

Ortalama Ne Kadar Kazanırım?

 Blog sayfanızdan “ Adsense “ odaklı olarak, aylık “ 1500-3000” arasında kazanma şansını olabilir. Ama ortalama olarak bana yetecek miktar derseniz, “ 500-1000 TL “ olarak sabit bir para sizin olur. Daha çok kazanmak her zaman size bağlı. Bunu işiniz gibi düşünün. Günlük ilgilenmeniz gerekir. 1 Saat yada 3 saat ilgileneyim o bana yeter derseniz, yanılırsınız. Blog sayfanızla ortalama olarak günlük “ 7-8 Saat “ arasında ilgilenirseniz, Google sizi daha çok sever.

Bu tarz çalışmalarla beraber,  aylık olarak “ 2000-4000 TL “ arasında sabit gelirle kazanç elde edenler bile var. Ancak belirttiğimiz gibi, normal işiniz gibi düşünerek, her gün düzenli bir şekilde çalışmanız gerekiyor.Tabi bu çalışmaları gerçekleştirmek bu konuda size yardımcı olacak blog yazarlığının inceliklerini gösterecek bir kaynak olması size başarıya götürmenizde etkili ve yardımcı olacaktır