Erkekleri Kendine Bağlama Sanatı Kitabı

Kadınların aşk hayatının sağlıklı geçmemesinin pek çok sebebleri bulunmaktadır.Bunun en büyük sebeblerinden bir tanesinde ilişkilerinde eski yöntemler doğrultusunda hareket etmesidir.Fakat bu izlenilen yol kadının aşk hayatında olumsuzluklarında başlamasına sebeb olmaktadır.Bir ilişkide nasıl davranacağını bilmek sizler için çok önemlidir.

Onun için kadınların aşk hayatında erkeklere karşı kullandıkları yanlış yöntem,metodların sonucu ilişkilerli ağır yaralar,darbeler almaktadır.Buda beraberinde ayrılığı getirmektedir.Pekala ben size aşk hayatında mutluluğu yakalayacağınız yolları yöntemlerini olduğunu söylesem ne derdiniz?

Bir kadın olarak muhakkak dikkatinizi ilginizi çekecektir.Emin olun ki artık sizlerde gerçek yöntemler,etkili metodlarla ilişkilerinizi daha arzulu daha istekli yaşayacaksınız.Bleki bu anlattıklarım sizlere saçma geliyor ama tamamen hepsi gerçektir.Bir ilişkide beraberliği yürütebilmek için neler yapıp yapmayacağınızla alakalıdır.

Kadın ve erkek ilişkilerinde eğitim seviyesi ilişkide belirleyici olmaz.Sizlerin bir kadın olarak ne erkeğinizi kendinizle ne kadar ilgilenmesini bilmekle alakalıdır.Onun için kadınların bir erkeği kendine bağlaması gerekmektedir.Şimdi sizlere arzu ettiğiniz erkekle mutlu ilişkiyi yaşamanızın önündeki engelleri bilmediğinizi söylesem ne derdiniz ?

Kesinlikle ne demek istediğimi anlamaz ve inanmakta zorluk çekerdiniz.Ama elbette erkekleri kendinize bağlamanın bir takım sırları,püf noktaları bulunmaktadır.İşte erkeğin bu püf noktalarını bilmek,onu kendinize bağlamanın yolu ne yapacağınızı bilmek ile lakalıdır.Erkeğinizle olan ilişkiniz ne kadar sağlam olursa o ilişkininde ömrü o kadar uzun olur.

İlişkilerde olan bu durum temeli sağlam bir binaya benzemektedir.Binanın temelleri ne kadar iyi olursa sizlerde o kadar güvencede olursunuz.Bir kadın olarak erkeğinizi kendinize ne kadar bağlı tutarsanız sizlerde o kadar mutlu  ve mesut yaşarsınız. sizlerin bunu bilmeyerek sağlam temelli bir ilişki kurmanız mümkün değildir. Ve temeli sağlam olmayan bir ilişki de deniz kenarına yapılmış kumdan bir kaleye gelen ilk darbede kumdan yapılmış kale hemen yıkılır.

Onun için bu gibi sorunları yaşamak istemiyorsanız erkekleri kendine bağlama sanatı kitabı ile hareket etmeniz en doğrusu olacaktır.