GURUPON HAKKINDA BİLGİLER

Ülkemizde uzun yıllar önce gelmiş olan gruopon firması 2008 sonbahar mevsiminden itibaren beri ülkemizde faliyetlerini devam ettiren firma dün türkiye’de faaliyet göstermekte olan Gurupon, Dünyada on milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşmıştır.Ülkemizde müşterilerinin ne istediğini bilerek ona göre bir konsept hazırlamasıyla müşteri çeşitliliğinde bir milyonlarca üyeye ulaşmıştır.

Bir çok kategori yapmış olduğu değişik seçenekler ve kampanyalar sayesinde ülkemizdeki müşterilerinin ruhalarına hitap etmesi,onları anlayan yapısı ile de kısa sürede ülkemizde kendini ispat etmiş ve kendini popüler olmuştur.

Gurupon firma olarak her kıtada yayılmış ve on milyonlarca  üyesine hitab eden yapısı ile ne kadar büyük olduğu  şimdi türkiyede hizmetinizde farklı kategorilerde sunduğu hizmet,yiyecek,tatil kategorilerinde hem daha ucuz hem daha hesaplı  olarak müşterilerinin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamayı prensip haline getirmiştir.

İşte  şimdi farklı kampanyalarla şimdi sizleri beklemektedir.Evet hemen gurupon’nun fırsatlarında yararlanmak isteyenler hemen bu fırsatlardan  haberdar olmak istiyorsanız sizlerde hemen üye olun.

Etiketler: ,