Yazitör Starter Nedir-Yazitör Starter E-Kitabı İndir

Yazitör Starter Eğitim Seti ile zaman aşağıdaki bu  bilgilere sahip olacaksınız.

1-Kİtab içerisinde yeni başlayacak arkadaşlara sayfa doldu bilgi ve dokümanlar

2-Anlatılan bilgiler ile nasıl yazıtör olunması hakkında bilgiler.

3-Ayrıca Adım nasıl yazıtör olmanız konsunda verilen  teknikler ve metodlar

4-Web sites ,blog açma konusunda ve reklam yerleşimi düzeni konusunda tecrübe

5-Basit ev anlaşılır bir şekilde anlatım ve Taktiklere kavuşma imkanı

6-Süpriz hediyeler ve daha fazlası

Yazitör Nedir?

Günümüzde internet ortamında yazmayı seven ve bilişim bilgilerini kullanarak yazı yazma kabiliyeti kazandıran kazanç yönteminden ibarettir.

 

Yazitör Starter Nedir?

İnternette yazı yazarak para kazanmak işi için başlı başına  eğitim işidir.Yani yazı yazarak para kazanmanın inceliklerini anlatmaktadır.Yazma konusunda sizlere teknik bilgiler ve destek verilmek üzere tasarlanıp meydana getirilmiştir.

Paramı Nasıl Alabilirim:

Sizlere şunu belirtmeliyim ki bir kere  bu işte kimseye hesap vermiyorsunuz.Ayrıca tamamen bağımsuz çalışıp kendi işinizin patronusunuz.Kimseye hesap vermeden,kimseyle uğraşmadan kendi işinizi yapıyorsdunuz.Çalıştığınız iş hacmine göre paranızı banka hesabı ile alırsınız.İster yazı yazarak ürün tanıtıp ürün satar para kazanırsınız.İsterseniz yazı yazdırmak isteyenler belirli bir ücret karşılığı yazılar yazar para kazanırsınız.İsterseniz yazdığınız yazıların parasınız googleden alabilirsiniz

Ödeme şekli sizin çalıştığım iş çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Onun için yazdığınız yazılar için belirli bir yöntem yoktur.